Ons Team

Meer dan de som der delen
 

Koen Klokgieters, 

CEO InnoPlot

  • Innovatie Strategie
  • Technology Driven Innovatie
  • R&D optimalisatie
  • Digitale Transformatie
  • Innovatie & Duurzaamheid

koen@innoplot.nl
+31 (0) 6 46 93 4577

 

Prof. dr. Felix Janszen,

Innovatie Management

  • Front End Innovatie
  • AI, IoT, Gamefication
  • Predictive Analitics & Bayesian Beliefs Network

felix@innoplot.nl
+31 (0) 6 54 24 2341

 

Gerhard Zervaas,

Digitale Commercialisatie

  • Technology2Market
  • Open Innovatie
  • Lean Innovatie
  • E-innovatie Accelleratie

gerhard@innoplot.nl
+31 (0) 6 42 11 11 37

Arjen Roek, 

Sociale Innovatie

  • Publieke & Private Samenwerkingsverbanden
  • Innovatie Management
  • Innovatie Leiderschap & Coaching

arjen@innoplot.nl
+31 (0) 6 81 98 5779

 

Arian Oosthoek,

Innovation Management

  • Commercial Innovatie
  • Algortimes voor Retail & Wholesale
  • Science netwerken
  • Eco-sytemen voor Innovatie

arian@innoplot.nl
+31 (0) 6 36 53 53 08

 

Jeroen Triesscheijn,

New Business Development

  • Markt Innovatie
  • Productportfolio Innovatie
  • Executive Development & Coaching

Jeroen@innoplot.nl
+31 (0) 6 53 21 7096

 

André Vermeij

Technologie Scouting

  • Technologie analytics & search
  • Technology kennisnetwerken
  • Competitive Intelligence
  • R&D Policy Evaluation

andre@innoplot.nl
+31 (0) 6 15 50 0888

 

Arie Branwijk,

Software Innovatie & Startup

  • IP Strategie en Formulering
  • Technologie Start-up Financiering
  • Venture Strategie
  • Technologie Coaching

arie@innoplot.nl
+31 (0) 6 54 26 4850

 

Franco De Vita,

Blockchain Development

  • ICT Innovatie
  • Blockchain & Distributed Ledger Technology
  • Executive Development & Coaching

franco@innoplot.nl
+31 (0) 6 54 67 3500

 

 
 

Heeft u een vraag of wilt u even sparren over uw innovatietraject?

Of wilt u weten wat InnoPlot voor uw organisatie kan betekenen?