Ons Team

Meer dan de som der delen
 

Koen Klokgieters, 

CEO InnoPlot,

  • Front End Innovation
  • Innovation Strategy
  • Digital Transformation
  • Innovation Management
  • Building Innovation Assets
  • Innovation Culture & Leadership
  • R&D Optimization

koen@innoplot.nl 
+31 (0) 6 46 93 45 77

Prof. dr. Felix Janszen,
Lead InnoPlot Rotterdam

  • Innovation Management
  • Front End Innovation
  • Financing Innovation
  • Open Innovation
  • Predictive Analitics & Bayesian Beliefs Network

felix@innoplot.nl
+31 (0) 6 54 24 2341

Arian Oosthoek,
Lead InnoPlot Rotterdam

  • Science Valorization
  • Open Innovation
  • Technology2Market

arian@innoplot.nl
+31 (0) 6 36 53 53 08

Gerhard Zervaas,
InnoPlot Twente

  • Technology2Market
  • Open Innovation
  • Lean Innovation
  • E-business Accelleration

gerhard@innoplot.nl
+31 (0) 6 42 11 11 37

Arjen Roek,
InnoPlot Rotterdam

  • Innovation Culture
  • Open Innovation
  • Public & Private Samenwerkingsverbanden
  • Innovation Leadership
  • Complexe Transformatie Management
  • Team Dynamics

arjen@innoplot.nl
+31 (0)6 81 98 57 79

Arie Brandwijk,
InnoPlot Utrecht/Bilthoven

  • IP Strategy
  • Venture Strategy
  • Financing Innovation
  • R&D Management
  • Innovation Leadership

arie@innoplot.nl
+31 (0)6 54 26 48 50

Franco de Vita

Franco De Vita,
InnoPlot Twente

  • Blockchain management
  • Open Innovation
  • Building Innovation
  • Innovation Management
  • Front End Innovation

franco@innoplot.nl 
+31 (0) 6 54 67 35 00

Franco de Vita

André Vermeij
InnoPlot Leiden

  • Open Innovation
  • Innovation Analytics & Research
  • Competitive Intelligence
  • R&D Human Resource Management
  • R&D Policy Evaluation

andre@innoplot.nl 
+31 (0) 61 55 00 888

Franco de Vita

Jeroen Triesscheijn
InnoPlot Rotterdam

  • New Business Development
  • Innovation Strategy
  • Global Business Development
  • Growth & Improvement
  • Executive Development & Coaching

jeroen@innoplot.nl 
+31 (0) 6 53 21 70 96

 
 

Heeft u een vraag of wilt u even sparren over uw innovatietraject?

Of wilt u weten wat InnoPlot voor uw organisatie kan betekenen?